solidność
wykonania

realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi realizacjami firmy Solit. Poniżej znajdują się nasze prace z zakresu projektowania, realizacji i pielęgnacji ogrodów, które wykonaliśmy na terenie Małopolski i Podkarpacia.

duże roboty

Duże realizacje to wyzwania, które chętnie podejmujemy! Od teraz zajmujemy się także robotami brukarskimi oraz instalacją ogrodzeń oraz płotów. Zapewniamy tym samym szersze spektrum usług, utrzymując wysoką jakość usług i przywiązanie do szczegółów. Dla naszych klientów szerszy wachlarz usług oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

Po więcej szczegółów i wyceny prac zapraszamy do kontaktu.


ogrody przydomowe

Piękny i zadbany przydomowy ogród - teraz Ty także możesz taki posiadać! Tworzymy miejsca, w których można miło spędzać czas, wypoczywać z rodziną lub organizować spotkania z przyjaciółmi.


skarpy i trawniki

Skarpy i trawniki wcale nie muszą być nudne. Dzięki nam mogą stać się trwałym, efektownym i zaskakującym elementem każdego ogrodu.


pielęgnacja zieleni

Każdy ogród wymaga regularnej opieki przez wszystkie pory roku. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych oraz różnego rodzaju cięciami roślin (formującymi, pielęgnacyjnymi, korekcyjnymi i artystycznymi).


ogrody z oczkiem wodnym

Pozwól nadać swojemu ogrodowi niepowtarzalny charakter. Decydując się na oczko wodne w ogrodzie zyskasz wyjątkowy klimat i własne miejsce do obcowania z naturą.


nie boimy się wyzwań

Posiadamy wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt do robót ziemnych (m.in. koparki i spychacze), który umożliwia nam realizowanie nawet bardzo rozległych i skomplikowanych zadań. Jeśli potrzebujesz wykonać w swoim ogrodzie wykopy, wyrównania terenu czy inne prace wymagające użycia ciężkiego sprzętu, zgłoś się do nas – sprostaliśmy już niejednemu wyzwaniu!