solidność
wykonania

realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnimi realizacjami firmy Solit. Poniżej znajdują się nasze prace z zakresu projektowania, realizacji i pielęgnacji ogrodów, które wykonaliśmy na terenie Małopolski i Podkarpacia.

instalacja ogrodzeń

Od teraz podejmujemy się także instalacji ogrodzeń oraz płotów. Zapewniamy tym samym szersze spektrum usług, utrzymując wysoką jakość usług i przywiązanie do szczegółów. Dla naszych klientów szerszy wachlarz usług oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

aranżacja terenów zielonych przy obiektach użyteczności publicznej

Zajmujemy się tworzeniem estetycznych i efektownych terenów zielonych przy obiektach użyteczności publicznej. Sprawiamy, że każde otoczenie wygląda atrakcyjnie i zachęcająco, co pozytywnie wpływa na wizerunek firm znajdujących się w pobliżu tworzonych przez nas terenów zieleni.


duże ogrody prywatne

Aranżacje dużych ogrodów i tych wymagających wiele pracy to wyzwania odpowiednie dla naszej firmy. Wykorzystując swoje umiejętności, doświadczanie i profesjonalny sprzęt do robót ziemnych powodujemy, że każde miejsce staje się przytulne i idealne do odpoczynku w rodzinnym gronie.


ogrody przydomowe

Piękny i zadbany przydomowy ogród - teraz Ty także możesz taki posiadać! Tworzymy miejsca, w których można miło spędzać czas, wypoczywać z rodziną lub organizować spotkania z przyjaciółmi.


skarpy i trawniki

Skarpy i trawniki wcale nie muszą być nudne. Dzięki nam mogą stać się trwałym, efektownym i zaskakującym elementem każdego ogrodu.


pielęgnacja zieleni

Każdy ogród wymaga regularnej opieki przez wszystkie pory roku. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych oraz różnego rodzaju cięciami roślin (formującymi, pielęgnacyjnymi, korekcyjnymi i artystycznymi).


ogrody z oczkiem wodnym

Pozwól nadać swojemu ogrodowi niepowtarzalny charakter. Decydując się na oczko wodne w ogrodzie zyskasz wyjątkowy klimat i własne miejsce do obcowania z naturą.


nie boimy się wyzwań

Posiadamy wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt do robót ziemnych (m.in. koparki i spychacze), który umożliwia nam realizowanie nawet bardzo rozległych i skomplikowanych zadań. Jeśli potrzebujesz wykonać w swoim ogrodzie wykopy, wyrównania terenu czy inne prace wymagające użycia ciężkiego sprzętu, zgłoś się do nas – sprostaliśmy już niejednemu wyzwaniu!